Raktáros

1928584
Pest megye;
Biatorbágy
Beosztott
Teljes munkaidő
Ha szeretnél egy induló csapat tagja lenni, akkor ez az álláshirdetés neked szól!

Olasz szállítmányozási és logisztikai cég újonnan átadásra kerülő logisztikai központjába keresünk raktáros kollégákat!
Általános raktári feladatok: tételes áruátvétel, komissiózás, csomagolás, ellenőrzés, árukiadás
biztonságos komissiózó targonca kezelése
kézi anyagmozgatás
leltározásban való aktív részvétel
a raktár rendjének és tisztaságának napi karbantartása
Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
precíz és megbízható munkavégzés
számolási készség (összeadás, kivonás)
hosszútávú tervek, elkötelezettség

előny: vezetőüléses targoncakezelésben szerzett tapasztalat
vezetőállásos targonca vezetői engedély

két műszak vállalása
Munkaidő:
a: 08:00-16:30
B: 11:30-20:00
szakmai fejlődési lehetőséget
legmodernebb, teljesen új munkagépek használatát
kiemelkedő keresetet: alapfizetés + vezetői pótlék + bónuszok
cafetériát
Határozatlan idejű szerződést, teljes bejelentést
opcionális túlórát, melynek kifizetési MT szerint történik
munkába járás támogatása
Munkaruhát
korlátlan védőitalt
munkavállaló kényelmét szolgáló targoncákat
nagy és neves autóforgalmazó cég autóalkatrészeivel foglalkozhatsz
változatos feladatokat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkezéseket a 06-30-555-9445 telefonszámon várjuk!

E-mail címem, melyre az önéletrajzokat várom:
livia.berdo@manpower.hu
10233
83280.002
06 30 555 9445
aug.09
21721-1/2012