Targoncás

1928585
Pest megye;
Biatorbágy
Beosztott
Teljes munkaidő
Targoncavezetésben van tapasztalatod? Ha igen, Téged keresünk!

Olasz szállítmányozási és logisztikai cég újonnan átadásra kerülő logisztikai központjába keresünk Targoncavezető kollégákat!
Fuvareszközök le és felrakodása, betárolás
targoncakezelés (tolóoszlopos-, és homlokvillás targoncával)
Általános raktári feladatok
leltározásban való aktív részvétel
a raktár rendjének és tisztaságának napi karbantartása
Raktári területen és targoncavezetésben szerzett tapasztalat
targoncavezetői engedély
precíz és felelősségteljes munkavégzés
számolási készség (összeadás, kivonás)
hosszútávú tervek, elkötelezettség
Két műszak vállalása
Műszakok:
A: 08:00-16:30
B: 11:30-20:00

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
szakmai fejlődési lehetőséget
legmodernebb, teljesen új munkagépek használatát
kiemelkedő keresetet: alapfizetés + vezetői pótlék + bónuszok
cafetériát
Határozatlan idejű szerződést, teljes bejelentést
opcionális túlórát, melynek kifizetési MT szerint történik
munkába járás támogatása
Munkaruhát
korlátlan védőitalt
munkavállaló kényelmét szolgáló targoncákat
nagy és neves autóforgalmazó cég autóalkatrészeivel foglalkozhatsz
változatos feladatokat
Jelentkezéseket a 06-30-555-9445 telefonszámon vagy a livia.berdo@manpower.hu e-mail címen várjuk!
10234
83281.001
06 30 555 9445
aug.09
21721-1/2012