Értékesítési képviselő

Forint
havi bér
Pest, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Somogy, Vas, Veszprém, Zala megye
Értékesítés / Kereskedelem
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk ágazatában piacvezető, több évtizedes hagyományokkal rendelkező multinacionális vállalat; munkavédelmi felszerelések forgalmazásával, fejlesztésével, gyártásával foglalkozik.
• A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
• Új partnerek felkutatása, szerződéskötés
• Meglévő partnerekkel való aktív kapcsolattartás és portfólióbővítés
• Prezentációk tartása az ügyfelek részére
• Ajánlatok, kimutatások, elemzések készítése
• Aktív részvétel pályázati anyagok, tenderek elkészítésében
• Vállalatirányítási rendszer biztos használata
• Együttműködés a társosztályokkal
• Heti riportolás az értékesítési vezető részére
• Minimum 3-5 éves, ipari szegmensben (B2B), munkavédelmi termékek értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
• Jó kapcsolatrendszer
• Erős sales-es attitűd
• Kiváló problémamegoldó és kommunikáció képesség
• Határozott fellépés, rugalmasság, precíz munkastílus
• Számítógépes ismeretek: Office, Word, PowerPoint felhasználói szintű és az Excel magas szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány
• Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel
• Meghatározó piaci szereplőként biztos vállalati háttér
• Kihívást jelentő feladatok
• Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
• Cégautó, laptop, mobiltelefon
• Versenyképes fizetés
• Cafeteria
10740
Manpower Bp - Capital Square
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollégánkat: Kovács Petra +36 30 285 03 28 petra.kovacs@experis.hu