Stratégiai Beszerző

Pest megye,
Ercsi
Teljes munkaidő
Partnerünk Japán tulajdonban lévő – Budapest központjától 30 km-re – Ercsiben található autóalkatrész-gyártó cég, melynek termékei kiemelt fontosságúak és minőségűek az autógyártásban. A csoporton belül alkalmazott folyamatoknak köszönhetően világszinten jól ismert piacvezető cégeket mondhat partnereinek. Főbb termékei: vezérműtengelyek, lengőkarok, gömbcsuklók, kerékagyak, differenciálművek és ezek részegységei. A vállalat további fejlesztése részeként új munkatársat keres Beszerző pozícióba.
• Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres, teljes körű kapcsolattartás, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, új beszerzési források felkutatása
• Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése és támogatása adatokkal és kimutatásokkal
• Új projektek esetén az alapanyagok, nagy értékű berendezések, beruházások beszerzési folyamatának teljes körű ügyintézése
• Projekttevékenységek során a beszerzési osztály képviselete
• Ártárgyalások lefolytatása, versenyképes árak biztosítása
• A beszerzési árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása SAP-ben
• Alapanyag beszállítók kapacitásainak monitorozása rendszeres kapcsolattartáson keresztül
• Szerződéskötések, ármegállapodások előkészítése és ezekhez kötődő tárgyalások, egyeztetések lefolytatása. Ezek tartalmi ismerete és az ehhez kapcsolódó dokumentációs rendszer kezelése
• Beszerzési rendelések készítése és ehhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek lefolytatása
• Hatékony munkakapcsolat a beszerzési osztályon belül, a társosztályokkal, Musashi társcégekkel és partnerekkel
• Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
• Min. 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
• Jó kommunikációs és tárgyalókészség
• Megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés
• Összetett feladatok kezelésének képessége
• Magas problémamegoldó készség
• B kategóriás vezetői engedély
• Versenyképes bér
• Egyéb juttatások (cafeteria, utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
• Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
• Hosszú távú munkalehetőség
10769
Manpower Bp - Capital Square
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollégánkat: Kovács Petra +36 30 285 03 28 petra.kovacs@experis.hu